Newsletter

Zapisz się na Newsletter

Oferta dla firm

Pakiety dla firm w Grocie Solnej Gogol.s to:

RELAKS * REGENERACJA * ZDROWIE * NOWE SIŁY WITALNE !

Benefity dla pracowników, czy oryginalne upominki dla Państwa klientów – to często duży koszt. Proponujemy Bony Upominkowe do wykorzystania w naszej Grocie Solnej.

Zwracamy się do Państwa z wyjątkową ofertą wykorzystania dla Waszych pracowników. Znajdzie się wielu chętnych do odwiedzenia Naszej Groty Solnej , a zakład pracy będzie mógł wyjątkowo dobrze wykorzystać fundusze socjalne, pozwalając swoim Pracownikom i ich rodzinom polepszyć kondycję zdrowotną i wspomóc leczenie wielu schorzeń! To może zaprocentować w przyszłości! Dla Państwa oferujemy specjalne zniżki. Proponujemy preferencyjne warunki zakupów. Możemy przygotować dowolną liczbę karnetów.

Ta informacja skierowana jest jednak nie tylko do właścicieli firm, czy pracowników administracji. Proponujemy karnety również indywidualnie dla pracowników którzy chcieliby sami wykupić wejścia do Groty Solnej.

Serdecznie zapraszamy!

Wykorzystaj naturalną, leczniczą moc soli.
Benefit Sport System
Facebook
GOGOL•S – Grota Solna, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka Cookies