Newsletter

Zapisz się na Newsletter

Przebieg seansu

Grota Solna Gogol.s zaprasza na 45-minutowy seans.

Po ciężkim dniu pracy daje możliwość szybkiego relaksu. Stworzona w ten sposób, aby wyciszyć umysł i dać odpoczynek ciału. Skuteczne odprężenie to zasługa kojącej muzyki, śpiewu ptaków, szum wody spływającej po tężniach solankowych, baśniowego wystroju. Po wejściu do Groty i rozpoczęciu seansu zalecany jest kilkuminutowy spacer, podczas którego kryształki soli leżące na podłodze masują stopy i uruchamiają receptory. Po spacerze zajmujemy miejsca na komfortowych leżakach, gdzie pozostajemy do końca seansu. To atrakcyjne miejsce również dla dzieci, gdzie znajdą dla siebie piaskownicę solną a w niej zabawki.Wygodny, luźny strój zwiększy relaks, radzimy też przed seansem nie spożywać ciężkich potraw.

Już po kilku seansach zauważysz poprawę samopoczucia! Jeden seans odpowiada trzem dniom pobytu nad morzem!

UWAGA! Seans trwa 45 minut i rozpoczyna się o każdej pełnej godzinie, prosimy o przybycie 5-10 minut przed rozpoczęciem seansu.

Wykorzystaj naturalną, leczniczą moc soli.
Benefit Sport System
Facebook
GOGOL•S – Grota Solna, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka Cookies