Newsletter

Zapisz się na Newsletter

Przebieg seansu

GOGOL-S Grota Solna to miejsce, gdzie można odpocząć, zrelaksować się i zadbać o swoje zdrowie. Jednym z najbardziej lubianych przez naszych gości jest 45-minutowy seans – unikalne doświadczenie dla Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Przebieg seansu w grocie solnej GOGOL-S

Seans w grocie solnej GOGOL-S rozpoczyna się od kilkuminutowego spaceru, podczas którego kryształki soli leżące na podłodze masują stopy i uruchamiają receptory. Po spacerze zajmujemy miejsca na komfortowych leżakach w pomieszczeniu, w którym panuje odpowiednia temperatura oraz wilgotność. W tym momencie rozpoczyna się faza relaksacji, podczas której w tle słychać delikatną, rozluźniającą muzykę.

Jakie są właściwości lecznicze groty solnej?

W grocie solnej panuje specjalny mikroklimat, w którym wilgotność powietrza wynosi około 50-60%, a temperatura oscyluje w granicach 20-24°C. W powietrzu znajduje się również aerozol solny, który ma zbawienne działanie na układ oddechowy i skórę. Wpływa również na zwiększenie odporności organizmu oraz na poprawę samopoczucia i ogólnego zdrowia.

Jakie są właściwości prozdrowotne seansów w grocie solnej? Już po kilku seansach zauważysz poprawę samopoczucia! Jeden seans w jaskini solnej odpowiada trzem dniom pobytu nad morzem! Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz do relaksu i odprężenia – przytulne otoczenie kolorowych światełek, wyciszającą atmosferę jaskini solnej, ale też poprawę zdrowia po regularnym korzystaniu. Ponieważ groty solne słyną ze swoich właściwości leczniczych.

Kto może korzystać z seansów w grotach solnych?

Seans w grocie solnej to doskonała okazja, by poprawić swoje zdrowie. Z terapii solnej korzystać może prawie każdy, bez ograniczeń wiekowych (jeśli cierpią na schorzenie niewymienione pośród przeciwwskazań) To atrakcyjne miejsce również dla dzieci – znajdą dla siebie piaskownicę solną a w niej zabawki.

Pobyt w grocie solnej jest zalecany dla osób cierpiących na schorzenia przewodu pokarmowego, choroby alergiczne górnych i dolnych dróg oddechowych, schorzenia dermatologiczne, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, stany przewlekłego zmęczenia itp.

Jakie są przeciwwskazania do korzystania z jaskiń solnych?

Z groty solnej nie powinny korzystać osoby, u których występuje: nadczynność tarczycy, uczulenie na jod, ostre stany gruźlicy, zaawansowana choroba nowotworowa i klaustrofobia.

Prosimy pamiętać, że seans w grocie solnej nie zastępuje tradycyjnego leczenia i nie jest odpowiedni dla wszystkich osób. W przypadku wątpliwości, czy można korzystać z groty solnej, należy zasięgnąć porady lekarskiej.

Ile trwa pobyt w grocie solnej?

Seans w grocie solnej GOGOL-S trwa 45 minut i rozpoczyna się o każdej pełnej godzinie, prosimy o przybycie 5-10 minut przed rozpoczęciem. Radzimy też przed seansem nie spożywać ciężkich potraw. Skontaktuj się z nami i wykorzystaj naturalną, leczniczą moc soli.

Wykorzystaj naturalną, leczniczą moc soli.
Benefit Sport System
Facebook
GOGOL•S – Grota Solna, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka Cookies